SVARBU
Visų mūsų patogumui - atnaujinta internetinė svetainė!

Maitinimas

Vaikai įstaigoje maitinami tris kartus per dieną.

Tėvai (globėjai, rūpintojai) (toliau – tėvai) turi teisę pasirinkti dienos maitinimų skaičių (ne mažiau kaip 1) ir jį keisti 2 kartus per metus – rugsėjo mėnesio 1 d. ir vieną kartą per mokslo metus (pasirinktinai nuo pirmosios mėnesio dienos). Prašymai (raštu) pateikiami prieš 10 kalendorinių dienų. Tėvai, kurių vaikas kitu laiku pradėjo lankyti įstaigą, dienos maitinimų skaičių pasirenka pirmąją lankymo dieną.

Atsižvelgus į įstaigoje nustatytą maitinimo laiką, vaikus, kurie nevalgo pusryčių, tėvai turi atvesti į įstaigą po pusryčių, o vaikus, kurie nevalgo vakarienės, pasiimti iš įstaigos prieš vakarienę.

Jei įstaigos virtuvėje nėra galimybių pagaminti patiekalų vaikams, kuriems skirtas pritaikytas maitinimas ir kurie maitinami iš namų atsineštu maistu, tėvams pateikus prašymą atlyginimas už maitinimo paslaugą nemokamas. Šie atvejai turi būti numatyti mokymo sutartyse.

Adaptaciniu laikotarpiu, kuris gali būti taikomas naujai priimtiems vaikams vieną mėnesį, jeigu vaikas būna įstaigoje mažiau negu 4 valandas per dieną ir tėvai pageidauja, kad vaikas nebūtų maitinamas, tėvams pateikus prašymą raštu atlyginimas už maitinimo paslaugą nemokamas.

Kai vaikas nelanko įstaigos, atlyginimas už maisto produktus yra nemokamas.

Paskutinį kartą atnaujintas: 2021-08-28
  • Ar vaikai noriai grįžta į darželį?
  • Taip
  • Ne
  • Nežinome

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei bus neaudojami "cookies", tai svetainė negali tinkamai funkcionuoti.
Naudojamus slapukus galite betkada ištrinti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.